Do jutra Limbo można pobrać za darmo!

Limbo to jedna z tych gier, dzięki którym niezależne produkcje wdarły się szturmem "na salony" i są obecnie bardzo szanowanym "gatunkiem". Jeśli jeszcze nie macie tego tytułu, to do jutra do godziny 19 możecie pobrać go całkowicie bezpłatnie z platformy Steam.

Limbo to wspaniała gra zręcznościowa, która od czasu do czasu zmusza też do rozwiązania niezbyt wyszukanych zagadek logicznych (które w gruncie rzeczy testują przede wszystkim naszą zręczność). Historia opowiadana jest w grze bez słów – główny bohater to bezimienny chłopiec, który wyruszył na poszukiwania swojej siostry i trafił w bardzo złe i ponure miejsce. Oryginalny wygląd oraz jedno z lepszych zakończeń w historii gier komputerowych to bardzo mocne zalety Limbo, dlatego tym bardziej zachęcamy do ogrania tego tytułu wszystkich, którzy z jakichś powodów nie mieli jeszcze przyjemności. Limbo można pobrać za darmo stąd (a raczej dodać do swojej biblioteki Steam) do jutra – tj do środy 22.06.2016 do godziny 19.

0
Źródło: Steam
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.