Dziś premiera Hard Reset Redux

Odświeżona wersja polskiej produkcji wygląda NIE-SA-MO-WI-CIE.

Jeśli nie graliście w oryginalną wersję Hard Reset to bardzo dobrze. Gra jest na tyle miodna, że warto sięgnąć po ten tytuł, szczególnie teraz, kiedy dostępny jest już w odświeżonej i poprawionej wersji.

Hard Reset to cyberpunkowa strzelanina, w której wcielając się w majora Fletchera będziemy musieli samotnie oczywiście obronić miasto Beozar przed inwazją robotów. Dla kogoś, kogo zmęczył już patos w strzelaninach, które z pełną powagą starają się wcielić nas w rolę odważnego amerykańskiego żołnierza, walczącego o wolność i demokrację, przesiadka na scenariusz w stylu „strzelaj do złych robotów” może być bardzo odświeżającą odskocznią. Wspominaliśmy już, że w wersji Redux w grze pojawiła się cyber-katana?

Gra korzysta z najnowszej wersji silnika RoadHog, opracowanego przez warszawskie studio Flying Wild Hog. Choć na razie jest to mało znany silnik, śmiemy twierdzić, że bez przeszkód może on konkurować z najnowszym Doomem. Jeśli nam nie wierzycie, to poczekajcie cierpliwie na Shadow Warrior 2 – kolejną grę od Flying Wild Hog, której premiera już niebawem!

Hard Reset Redux dostępny jest na platformy Playstation 4, Xbox One i PC.