E3 2016: FIFA 17 z… trybem fabularnym

Niezmieniana od lat seria w końcu doczeka się powiewu świeżości. Jedna z najpopularniejszych gier sportowych po raz pierwszy w historii otrzyma tryb fabularny, pozwalający przeżyć otoczkę życia prawdziwego piłkarza.

W pracach nad kampanią fabularną uczestniczyło wielu znanych piłkarzy (m.in. Harry Kane, Marco Reus oraz trenerów. W grze wcielimy się w czarnoskórego Aleksa Huntera, 17-letnią, wielce obiecującą gwiazdkę piłki nożnej, która stawia swoje pierwsze kroki w Premier League.

Oprócz rozgrywania standardowych meczy, będziemy mogli poznać życie piłkarzy zza kulis – przeżyjemy spadki formy, dramaty związane z presją otoczenia, ale też i miłe chwile związane z pięcioma minutami sławy. Pod względem mechaniki nie wiadomo jeszcze jak dokładnie będzie to wyglądało, ale mają pojawić się opcje dialogowe.

Nie musimy się też martwić o oprawę graficzną. Całość działać ma na najnowszym silniku Frostbite, dzięki czemu wizerunki piłkarzy, menedżerów i trenerów mają wyglądać wyjątkowo realistycznie.

FIFA 17 ukaże się 29 września na konsolach PS4 i Xbox One oraz komputerach PC.

0
Źródło: Konferencja EA
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.