E3 2016: Observer – polski, cyberpunkowy horror

Wygląda na to, że studio Bloober Team ma już za sobą ciężki okres. Wydany w lutym eksploracyjny horror Layers of Fear został ciepło przyjęty przez graczy, co sprawia, że Observer także ma szansę odnieść sukces.

Przypominacie sobie jakąkolwiek cyberpunkową grę osadzoną na terenie futurystycznej Polski? No właśnie. Observer będzie nie tylko survival horrorem nawiązującym klimatem do SOMY czy Matrixa. Miło, że twórcy postanowili osadzić go na znanych nam terenach.

W grze wcielimy się w tytułowego Obserwatora, członka nowoczesnych sił specjalnych policji, który przy pomocy zaawansowanej maszyny jest w stanie wejść do umysłu człowieka, by odnaleźć określone wspomnienia. Umysły zmarłych jednak pełne są ciemnych korytarzy i potworów czających się w rogu.

Więcej informacji powinniśmy uzyskać w ciągu kolejnych miesięcy. Data premiery gry oraz platformy nie zostały ujawnione. Trzeba jednak przyznać, że projekt zapowiada się interesująco.

0
Źródło: E3 2016
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.