E3 2016: Steep – nowy tytuł dla fanów sportów ekstremalnych

Ubisoft rzadko zaskakuje nas nowymi markami, więc pojawienie się Steep na konferencji wywołało spore zainteresowanie. Zapowiada się kawał solidnego symulatora sportów zimowych.

Steep zabierze nas na alpejskie stoki, gdzie razem z innymi graczami rywalizować będziemy o jak najlepsze wyniki w kilku dyscyplinach sportowych – lotach paralotnią, jeździe na nartach i snowboardzie czy swobodnym spadaniu w kombinezonie. Gra stawia nacisk na eksplorację i cieszenie się samą jazdą oraz rywalizowaniem z pozostałymi członkami społeczności. Nie zabraknie tu także możliwości nagrywania filmików z naszych wyczynów, tworzenia wyzwań i widoku z perspektywy pierwszej osoby.

Całość cechuje także przyjemna dla oka grafika. Steep zadebiutuje w grudniu bieżącego roku na komputerach PC oraz konsolach nowej generacji. Już teraz można jednak zapisać się do zamkniętych testów beta.

Źródło: E3 2016
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.