E3 2016: Trials of the Blood Dragon już dostępne

Blood Dragon był samodzielnym dodatkiem do Far Cry 3 i zabierał graczy w kolorową stylistykę przerysowanych filmów akcji z lat '80. Z kolei seria Trials wymagała od graczy nieludzkiej zręczności i cierpliwości. Ubisoft postanowił połączyć w całość oba dzieła. Efekt? Czyste szaleństwo.

Podróżuj przez mieniącą się kolorami historię, toczącą się na polach bitew w Wietnamie i w trakcie ulicznych rozrób w Miami, w starciach z bohaterami TV w Tokio… a nawet wyrusz w kosmos. Pojedziesz do piekła i z powrotem.Przyszłość wróciła. Jesteś gotów?” – z takim opisem gry można zetknąć się już na Steamie, gdzie gra została udostępniona (podobnie jak na PS4 i Xbox One).

Pod kątem mechaniki mamy tu do czynienia z zręcznościowymi wyścigami (tym razem nie tylko motocyklowymi!) po dwuwymiarowych torach. Zabawa nie ogranicza się jednak tylko do zachowania równowagi, ale też do używania specjalnych umiejętności – haków czy pistoletów. Do użytku oddane zostaną różnorakie pojazdy – rowery, wagoniki, a nawet własne nogi. Wszystko w klimacie, który nawet przez moment nie usiłuje być poważny. Warto dodać, że za oprawę dźwiękową odpowiada PowerGlove -twórcy soundtracku do Far Cry 3: Blood Dragon. Podczas konferencji Ubisoftu to właśnie ten zwiastun wywołał największy entuzjazm publiczności.

Źródło: E3 2016
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.