Endereal: kolejna gra zrobiona w Skyrim

Kiedy wydawać by się mogło, że o Skyrimie zapomnieli już wszyscy (nie licząc Bethesdy, która zapowiedziała remaster gry), okazuje się, że środowisko moderów gotowe jest zaprezentować światu swój kolejny projekt, który zaimponuje wszystkim. Oto Endereal.

Endereal: The Shards of Order to produkcja zespołu SureAI. Technicznie rzecz biorąc jest to modyfikacja gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku „totalnych konwersji” – w skrócie oznacza to, że ktoś korzystając z narzędzi do modyfikowania gry od studia Bethesda pozbył się całkowicie gry od studia Bethesda i wstawił w jej miejsce swoją produkcję.

Także szykujcie się na w pełni autorską grę z własnym światem, historią, kompletnie nową mechaniką rozgrywki, która fabularnie ma być „psychologiczną opowieścią z wiarygodnymi postaciami”. Świat będzie oczywiście w pełni otwarty, a sama gra udostępniona za darmo.

Jej premierę zaplanowano na okres 1-3 lipca, ale tu jest jeden (nomen omen) szkopuł: gra na początku dostępna będzie wyłącznie po niemiecku. Na angielską wersję trzeba będzie poczekać kilka tygodni dłużej.

Zwiastun przykuł naszą uwagę, więc pomyśleliśmy, że chcielibyście o tym przeczytać. Grę będzie można pobrać stąd: http://sureai.net/

Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.