Goclever Cineo Vivid – wszechstronny i niedrogi projektor

Poznański Goclever poszerza swoją ofertę nowoczesnych urządzeń multimedialnych dla użytkowników domowych i biznesu wprowadzając na rynek multimedialny projektor w przystępnej cenie.

Goclever Cineo Vivid wykorzystuje technologię LED i potrafi wyświetlać oraz o natywnej rozdzielczości 1280×800 punktów, przekątnej od 50 do 200″ (z odległości od 1,5 do 6 m), jasności na poziomie 2800 lumenów i kontraście 1500:1. Dzięki takiej konfiguracji powinniśmy uzyskać wyraźny obraz nawet w jasnym pomieszczeniu.

Urządzenie wyposażono w szereg portów: 2xHDMI, 2XUSB, AV, VGA oraz YPbPr. Projektor może się także pochwalić długą żywotnością lamp sięgającą 50 000 godzin (około 6 lat). Mimo faktu, że Cineo Vivid nie należy do gatunku mobilnych projektorów, dzięki wadze wynoszącej 3,5 kg bez problemu zapakujemy go także do plecaka, by wziąć go ze sobą na wakacyjny wyjazd. Projektor wyceniono na 1099 zł.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.