HTC pokazało gogle Vive w wersji biznesowej

Tajwański producent sprzętu HTC zaprezentował właśnie swoje gogle do wirtualnej rzeczywistości HTC Vive w wersji "biznesowej". Czym różni się ona od wersji przeznaczonej dla konsumentów, która pojawiła się na rynku kilka miesięcy temu?

Prawdę mówiąc: prawie niczym. Biznesowe HTC Vive sprzedawane są z nieco większą liczbą dodatkowych akcesoriów (2 kontrolery, 2 stacje) i bezpośrednim wsparciem technicznym od producenta, co oznacza, że jeśli jakaś firma rzeczywiście zdecyduje się na zakup gogli i nie będzie mogła poradzić sobie z ich konfiguracją, lub napotka na jakieś problemy sprzętowe, będzie mogła bez przeszkód dodzwonić się na infolinię HTC i tam otrzymać pomoc.

Biznesowa edycja jest oczywiście droższa. HTC za biznesowego Vive’a życzy sobie 1200$ – w porównaniu do 799$ cena rzecz jasna wzrosła, jednak 1200 dolarów w budżecie większości firm nie jest zbyt wielką kwotą. HTC chce również, aby jeszcze w tym roku stworzyć kilka biznesowych aplikacji do VR.

Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.