Inteligentna opaska dla… kobiet w ciąży

Smartbandy wspomagają najczęściej naszą kondycję - liczą kalorie, przypominają o treningu, mierzą puls. Birthstone skupia się na zupełnie innym aspekcie.

Birthstone to bransoletka, którą można w zasadzie nazwać urządzeniem medycznym. Główną funkcją smartbandu jest informowanie kobiety w ciąży o źródle promieniowania elektromagnetycznego. Promieniowanie może mieć bardzo zły wpływ na rozwój płodu, więc wiedza o znajdujących się w pobliżu urządzeniach emitujących fale elektromagnetyczne może pomóc przyszłej mamie zadbać o zdrowie swojego dziecka.

Specjalne czujniki osadzone są w kamieniu, który można łatwo przełożyć do opaski innego koloru. Wszystko po to, by urządzenie było nie tylko funkcjonalne, ale też dopasowane do naszej garderoby.

Birthstone posiada także licznik kroków. Znajdujący się w urządzeniu akumulator pozwala na 7 dni pełnej pracy. Z naszym smartfonem skomunikuje się za pośrednictwem Bluetootha 4.0. Birthstone można zamówić w zagranicznych sklepach internetowych m.in. na Alliexpress iEprid.comw cenie około 53-63 dolarów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.