iPhone 7: ruszyła już masowa produkcja

Pagatron Corporation to tajwańska firma zajmująca się produkcją sprzętu komputerowego i elektroniki konsumenckiej. To właśnie w fabrykach Pagatronu ruszyła już produkcja iPhone'a 7.

Znane i zwykle wiarygodne źródło przecieków, jakim jest OnLeaks, poinformowało, że w fabrykach firmy Pagatron ruszyła już produkcja nowego iPhone’a 7 z ekranem o przekątnej 4,7 cali. Jak zwykle Apple zamierza zaprezentować również większą wersję z 5,5-calowym ekranem, noszącą prawdopodobnie nazwę iPhone 7 Plus (choć przewijało się też określenie iPhone 7 Pro), ale ten model nie będzie składany w fabrykach Pagatrona. Produkcja większego z dwóch nowych iPhone’ów rozpocznie się (lub także już rozpoczęła) w fabrykach firmy Foxconn.

Wbrew poważnej zmianie w samej numeracji, jaką jest przeskok z generacji szóstej na generację siódmą, mówi się, że iPhone 7 będzie tylko stosunkowo nieznacznym odświeżeniem modelu iPhone 6s. Możemy się spodziewać bardziej stonowanego, eleganckiego wyglądu tylnej ścianki, a w środku nowego chipu Apple A10, który będzie odpowiednio wydajniejszy od swojego poprzednika oraz nawet 256 GB pamięci do przechowywania danych. Niespodzianką może być co najwyżej podwójny slot na karty SIM.

Ciekawiej zapowiada się model iPhone 7 Plus, w którym możemy się spodziewać podwójnego modułu fotograficznego na tylnej ściance.

Źródło: onleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.