Jak wygląda Galaxy Note7? Właśnie tak!

Samsung Galaxy Note7 to najprawdopodobniej jedna z najsłabiej chronionych tajemnic na rynku telefonów. Ma być po raz pierwszy zaprezentowany oficjalnie dopiero drugiego sierpnia, a my tymczasem już wiemy jak wygląda.

Olixar, który zajmuje się produkcją etui do telefonów, udostępnił nieco za wcześnie swoje akcesoria dla telefonu Galaxy Note7. Oczywiście wśród zdjęć promujących owe etui znajduje się również sam telefon. Potwierdzają się tym samym plotki na temat tego, że do telefonu nadal będzie dołączany rysik, a sam Note7 będzie miał zakrzywiony ekran.

Według niepotwierdzonych informacji, Samsung Galaxy Note7 ma powiadać procesor Snapdragon 821, 6 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej. Ma posiadać też odświeżonego przez Samsunga Androida, który ma być łatwiejszy w użytkowaniu i posiadający bardziej czytelny interfejs.

0
Źródło: SamMobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.