Mobilny symulator lotniczy już na iOS i Androidzie

Take Off - The Flight Simulator oferuje aspirującym wirtualnym pilotom o wiele więcej niż loty z punktu A do B. To co wyróżnia grę spośród wielu podobnych to dziesiątki zróżnicowanych misji. Gracz może je odblokowywać poprzez zdobywanie coraz lepszych licencji pilota i nowych samolotów.

Katowickie studio Jujubee poinformowało o premierze ich kolejnej produkcji. Take Off- The Flight Simulator pozwala wcielić się w pilota samolotów różnej maści (14 realistycznie wyglądających maszyn) i rozwijać własne linie lotnicze. W grze będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności w 29 misjach – od zwykłego zwiedzania po misje ratunkowe i lądowania awaryjne – rozgrywanych pomiędzy 21 lotniskami na świecie.

Tytuł oferuje ponadto dynamiczne warunki pogodowe, które mają duży wpływ na kontrolę lotu oraz na trudność misji. Obszerny poradnik uczy wirtualnych pilotów wszystkich funkcji gry i sterowania samolotem. Pomaga również początkującym nauczyć się podstaw awioniki.

Produkcja oferuje również tryb „Swobodnego Lotu”, dzięki któremu gracz może się cieszyć przepięknymi widokami podczas zwiedzania Hawajów z perspektywy kokpitu samolotu.

Take Off – The Flight Simulator jest dostępny już teraz w kwocie 2.99€ w Google Play i na App Store

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.