Oculus Touch: 30 gier dostępnych w dniu premiery

Oculus Touch to nic innego, jak kontrolery ruchowe, które według pierwotnego planu miały trafić do sklepów w tym samym czasie, co gogle Oculus Rift VR. Tak się jednak nie stało, więc użytkownicy Oculusa na dzień dzisiejszy mogą tylko zazdrościć tym, którzy wybrali HTC Vive. To jednak wkrótce się zmieni.

Podczas targów E3, które trwają obecnie w Los Angeles, dowiedzieliśmy się, że na kontrolery Oculus Touch pojawi się 30 tytułów startowych, które w pełni wykorzystają możliwości gogli Oculus Rift i kontrolerów ruchowych. Lista tytułów na dzień dzisiejszy wygląda następująco:

Unspoken, Dead & Buried, Rock Band VR, Sports Challenge, The Climb, Serious Sam VR, The Last Hope, Pro Fishing Challenge VR, I Expect You to Die, Luna, Giant Cop, Job Simulator, Fantastic Contraption, Wilson’s Heart, Killing Floor: Incursion, Superhot VR i Ripcoil.

Powyższa lista nadal jest niekompletna, do tego nie wszystkie tytuły wymienione powyżej będą dostępne na wyłączność dla platformy Oculusa.

0
Źródło: catsandvr
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.