PlayStation Plus na lipiec

Już w przyszły wtorek posiadacze kont PlayStation Plus otrzymają nowy zestaw bezpłatnych gier na 3 platformy Sony.

Wczoraj poznaliśmy konkurencyjną ofertę gier dla konsol Microsoftu. Czy gry proponowane przez Sony na kolejny miesiąc są lepsze? Wszystko zależy od Waszych upodobań. Na PS4 będziecie mieć okazję sprawdzić samodzielny dodatek do Saint’s Row – Gat Out from Hell. Absurdalna gra akcji zabierze Was do piekielnych otchłani, byście mogli ocalić prezydenta porwanego przez samego Szatana. Z kolei Furi to premierowy tytuł, w którym akcja nastawiona jest na walki z bossami.
Posiadacze PS3 otrzymają Fat Princess – zręcznościową grę akcji, w której celem jest uratowanie tytułowej księżniczki oraz Call of Juarez: Bound in Blood – kontynuację polskiej strzelanki w klimatach Dzikiego Zachodu.
Z kolei na użytkowników PlayStation Vita czekają Prince of Persia: Revelations – zręcznościową platformówkę 3D oraz wydaną dwa lata temu japońską grę RPG – Oreshika: Tainted Bloodlines.
0
Źródło: Playstation
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.