ROCCAT Suora – nowy mechanik dla graczy

W połowie czerwca gracze będą mogli zakupić najnowszą mechaniczną klawiaturę firmy ROCCAT w cenie 99,99 Euro. Zobaczcie czym charakteryzuje się ten produkt.

Suora nie posiada podpórki na nadgarstki, grubego obramowania, przycisków pod kciuki i klawiszy multimedialnych- obudowa klawiatury wykonana jest ze stopu aluminium i cechuje się bezramową konstrukcją. Gracze otrzymują wyłącznie wysokiej jakości klawisze mechaniczne montowane na solidnej, aluminiowej płycie. Dodatkowe wrażenia z użytkowania zapewnia pełne podświetlenie przycisków klawiatury, świecących na ekskluzywny, niebieski kolor symbolizującym barwy marki ROCCAT. Zastosowanie tzw. efektu oddychania wraz z możliwością zmiany ustawień jasności na 11 sposobów, gwarantuje także pełne oświetlenie nowego produktu niemieckiego producenta.

Suora dysponuje zaawansowaną technologią anti-ghosting, która gwarantuje, że jednorazowe naciśnięcie znacznej ilości klawiszy zostanie za każdym razem odpowiednio zarejestrowane i uwzględnione w grze. Polling rate w Suora wynosi 1000Hz (1ms), co pozwala na ekspresowe przesyłanie informacji od klawiatury do komputera. Solidna konstrukcja płyty produktu jest uzupełniona przez wytrzymałe klawisze mechaniczne posiadające wysoką wytrzymałość. – cykl życia przycisków obliczony jest na 50 milionów kliknięć.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.