Samsung Galaxy S7 edge specjalnie na Olimpiadę

Samsung jest oficjalnym sponsorem igrzysk olimpijskich i ten sam Samsung uwielbia wypuszczać na rynek specjalne edycje swoich telefonów. Dlatego Samsung Galaxy S7 edge Olympic Edition nie jest specjalnym zaskoczeniem.

O tym, że możemy się spodziewać olimpijskiej edycji topowego smartfona Samsunga portal Sammobile pisał już kilka miesięcy temu. Ale dopiero wczoraj znany z publikacji dość wiarygodnych przecieków Evan Blass zaprezentował na Twitterze wygląd Samsunga Galaxy S7 edge w specjalnej wersji olimpijskiej przygotowanej na igrzyska w Rio de Janeiro 2016. Jak widać, wyróżnia się ona tradycyjnym olimpijskim motywem pięciu kół umieszczonym na tylnej ściance i wyświetlanym na ekranie, a także niebieskim wykończeniem niektórych elementów z tyłu i złotym – z przodu.

Przypomnijmy, że niemal dokładnie miesiąc temu pisaliśmy o innej edycji specjalnej Galaxy S7, tym razem poświęconej Batmanowi. Jak widać, Samsung naprawdę lubi tego typu akcje.

Źródło: @evleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.