Samsung Galaxy S8 z ekranem 4K

Od premiery Samsunga Galaxy S7 minęło wystarczająco dużo czasu, by móc szykować się do zapowiedzi kolejnego flagowca koreańskiego producenta. Jak zwykle pierwsze przecieki docierają do nas z Chin...

Według nieoficjalnych źródeł następca Galaxy S7 ma zostać wyposażony w podwójny aparat tylny, który opracowywany jest przez SEMCO (Samsung Electro Mechanics). Tym samym Samsung poszedłby śladami LG, Huawei, a także prawdopodobnie firmy Apple, która zamierza zaimplementować podwójny aparat w nadchodzącym iPhonie 7 Plus.

To jednak nie wszystko. Pogłoski sugerują, że Galaxy S8 otrzyma także wyświetlacz o rozdzielczości 4K. Biorąc pod uwagę fakt, że Samsung na poważnie traktuje wirtualną rzeczywistość, ekran o tak wysokiej rozdzielczości byłby absolutnie zrozumiały i pożyteczny – zostałby wykorzystany w nowych generacjach gogli Gear VR.

Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.