Satya Nadella napisze… książkę

Dyrektor generalny Microsoftu zdradził, że jest w trakcie pisania książki pod tytułem "Hit Refresh". Opowie ona o przemianach zarówno samego Satyi Nadelli, a także tych zachodzących w Microsofcie i na świecie.

Książka „Hit Refresh” autorstwa Satyi Nadelli pojawi się w księgarniach w przyszłym roku i zostanie wydana przez HarperCollins. Książka będzie literaturą faktu i opowiadać będzie o wielkich przemianach, jakie przeszedł zarówno Nadella osobiście, jak i firma którą aktualnie zarządza. Nie zabraknie też spojrzenia na świat, który również przechodzi wielkie przemiany z uwagi na jego cyfryzację i stale ewoluującą sztuczną inteligencję.

To pierwsza książka Nadelli i jak zaznacza sam autor, nie jest to dzieło w postaci pamiętnika czy poradnika na sukces. Dodaje, że mogą nią być zainteresowani przede wszystkim pracownicy, klienci i partnerzy Microsoftu. Zyski z jej sprzedaży przeznaczone zostaną na cele charytatywne.

0
Źródło: HarperCollins
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.