Sekretne Zbrodnie: Szkarłatna Lilia już w sprzedaży

Sekretne Zbrodnie: Szkarłatna Lilia to obfitująca w nieoczekiwane zwroty akcji, dojrzała historia kryminalna inspirowana filmami i serialami kryminalnymi lat 90-tych, która powiedzie gracza przez 30 ręcznie malowanych zimowych lokacji pełnych scen z ukrytymi przedmiotami.

Przy zamarzniętym na kość ciele ofiary sprawca pozostawił tajemniczą papierową lilię – czy to wizytówka mordercy? Czy próbuje w ten sposób przekazać komuś jakąś złowieszczą wiadomość? Odcięta od świata przez burzę śnieżną i zdana wyłącznie na własne siły, detektyw będzie musiała uciec się do swojego wieloletniego doświadczenia: zbadać miejsce zbrodni, przepytać świadków, odnaleźć wskazówki i podążyć za tropem, który doprowadzi ją do skorumpowanych, lokalnych elit i tragicznych wydarzeń z przeszłości.

Gra powinna spodobać się miłośnikom poprzednich gier studia Artifex Mudni, a także graczom lubującym się w kryminałach. Sekretne Zbrodnie: Szkarłatna Lilia są już dostępne w sprzedaży na Windows Store, Windows Phone, Google Play, Amazonie oraz App Store w promocyjnej cenie obniżonej o 40%. 14 lipca gra pojawi się także na Steamie. Na każdej platformie można pobrać bezpłatnie wersję demonstracyjną.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.