Sound Blaster R3: sposób na podbicie YouTube’a?

Sound Blaster R3: sposób na podbicie YouTube’a?

Wideo w polskim internecie właśnie doświadcza szczyt zainteresowania. Filmiki wymagają jednak złożonych czynności takich jak nagrywanie i produkcja. Warto zatem sięgnąć po sprzęt, który nam w tym pomoże i sprawi, że staniemy się profesjonalistami. Istotne są starania o jakość nagrań, tak, aby zwiększyć swoje szanse w drodze do popularności. Na samym początku kariery jednak nie stać nas na profesjonalny i kosztowny sprzęt.

Firma Creative ma propozycję dla wschodzących gwiazd internetu. Sound Blaster R3 umożliwia tanim kosztem, nagrywanie dźwięku i strumieniowy przesył do serwisu YouTube.

Po Sound Blaster chętnie sięgają początkujący muzycy. Sprzęt jest dedykowany wszystkim osobom, które chcą móc tworzyć w domu nagrania wysokiej jakości. Sound Blaster R3 to pełny zestaw startowy, w skład którego wchodzą: dynamiczny mikrofon do wokali oraz osobny, przeznaczony dla gitary. Bezproblemowo współpracują z dołączonym do zestawu zaawansowanym oprogramowaniem do nagrywania dźwięku. Z kolei Korektor dźwięku mikrofonu umożliwia odpowiednie ustawienie balansu dźwięku niezależnie od używanego mikrofonu.

Rozbudowany zestaw Sound Blaster R3 kosztuje 399 PLN.