Sound Blaster R3: sposób na podbicie YouTube’a?

Internet to narzędzie gwiazd. Niegdyś królowała telewizja, dziś śmiało można stwierdzić, że sieć to najlepsza metoda na wypromowanie swojego talentu. Polski rynek ma wiele przykładów gwiazd, które rozpoczęły karierę w internecie: Margaret, Honey, czy Dawid Kwiatkowski. Jak więc podbić sieć swoim talentem?

Wideo w polskim internecie właśnie doświadcza szczyt zainteresowania. Filmiki wymagają jednak złożonych czynności takich jak nagrywanie i produkcja. Warto zatem sięgnąć po sprzęt, który nam w tym pomoże i sprawi, że staniemy się profesjonalistami. Istotne są starania o jakość nagrań, tak, aby zwiększyć swoje szanse w drodze do popularności. Na samym początku kariery jednak nie stać nas na profesjonalny i kosztowny sprzęt.

Firma Creative ma propozycję dla wschodzących gwiazd internetu. Sound Blaster R3 umożliwia tanim kosztem, nagrywanie dźwięku i strumieniowy przesył do serwisu YouTube.

Po Sound Blaster chętnie sięgają początkujący muzycy. Sprzęt jest dedykowany wszystkim osobom, które chcą móc tworzyć w domu nagrania wysokiej jakości. Sound Blaster R3 to pełny zestaw startowy, w skład którego wchodzą: dynamiczny mikrofon do wokali oraz osobny, przeznaczony dla gitary. Bezproblemowo współpracują z dołączonym do zestawu zaawansowanym oprogramowaniem do nagrywania dźwięku. Z kolei Korektor dźwięku mikrofonu umożliwia odpowiednie ustawienie balansu dźwięku niezależnie od używanego mikrofonu.

Rozbudowany zestaw Sound Blaster R3 kosztuje 399 PLN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.