Ten trailer wie, kiedy mrugasz

4 czerwca w telewizji FOX ruszy nowy serial dla miłośników paranormalnych horrorów. "Outcast" powstał na podstawie komiksu Roberta Kirkmana (twórcy "The Walking Dead") i Paula Azacety.

Agencje marketingowe eksperymentują z różnymi rodzajami promocji filmów. Pojawiły się już trailery VR (np. do „Avengers: Czas Ultrona”), czy zwiastuny panoramiczne (np. do ekranizacji Warcrafta). Tym razem postanowiono na inny rodzaj doświadczenia, bardziej pasujący do głównego tematu filmu – opętań.

Pod oficjalnym adresem strony filmu możecie obejrzeć wyjątkowy trailer. Twórcy zalecają założyć słuchawki, gdyż dość duże wrażenie robią tam efekty dźwiękowe. Największą ciekawostką natomiast jest system rozpoznawania mrugnięć. Jeśli zezwolicie przeglądarce na dostęp do kamery, podczas filmu będziecie mogli poczuć się niemal tak, jakby przemawiał do Was… demon. Zamykając oczy podczas oglądania trailera usłyszycie niepokojący głos oraz dźwięki zgoła inne od tych, występujących w normalnych scenach. Efekt jest fajny, ale pamiętajcie by obejrzeć trailer przy dobrym oświetleniu. Ewentualnie zamiast kamery można zgodzić się na mniej immersyjny system naciskania spacji.

Powyżej natomiast możecie obejrzeć tradycyjny zwiastun serialu.

Źródło: Cnet.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.