To nie koniec nadchodzących hitów na PS4 [wideo]

Sony ma za sobą kilka bardzo dobrze przyjętych, tegorocznych premier - Uncharted 4, Ratchet & Clank, Shadow of the Beast. To jednak nie wszystko, co czeka na posiadaczy PS4 w przeciągu kolejnych 9 miesięcy.

Najwcześniej bo 10 sierpnia br. na konsolach PS4 zobaczymy wielce obiecujący No Man’s Sky – symulator kosmicznego eksploratora w automatycznie generowanym wszechświecie. W okresie jesiennym będziemy mogli zagrać w jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tej generacji – The Last Guardian (25 październik). W tym okresie znajdzie się także coś dla fanów wyścigów samochodowych – Gran Turismo Sport wjedzie na tor 16 listopada. Z kolei w pierwszym kwartale przyszłego roku (1 marzec) zobaczymy Horizon: Zero Dawn, okrzyknięty przez wielu najpiękniejszą grą E3 2016.

W krótkim zwiastunie Sony pominęło kilka równie ciekawych produkcji. W tym roku zagramy jeszcze m.in. w Gravity Rush 2, Hellblade: Senua’s Sacrifice, What Remain’s of Edith Finch oraz w szereg gier na PlayStation VR. Na którą grę czekacie najbardziej?

Źródło: Youtube.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.