Vivo zapowiedziało przezroczystego smartfona

O tym, że Vivo ma spore ambicje, wiadomo już co najmniej od momentu premiery filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Chińska marka promowała tam swoje urządzenia na zasadzie lokowania produktu, ale nie tylko – w jednej ze scen Tony Stark używa bowiem przezroczystego urządzenia, które wygląda może nietypowo, ale z powodzeniem pełni rolę telefonu.

Niby nic specjalnego, ale scena ta nabrała nowego znaczenia obecnie, w kontekście pojawienia się plakatów promujących nowy, tajemniczo wyglądający telefon Vivo. Urządzenie, trzymane przez ambasadora marki, koreańskiego aktora Song Joong Ki, jest przynajmniej częściowo przezroczyste, co oczywiście sprawia, że wygląda niezwykle oryginalnie. Choć można mieć oczywiście wątpliwości co do tego, czy taka oryginalność sprawdzi się w codziennym użytkowaniu…

Jeśli smartfon rzeczywiście wejdzie do produkcji i sprzedaży, to prawdopodobnie należeć będzie do serii urządzeń Vivo X, nosząc oznaczenie Vivo X7 lub Vivo X7 Plus. Żadne szczegóły techniczne na jego temat nie są jak na razie znane.