vTime: sieć społecznościowa dla WSZYSTKICH systemów VR

vTime to pierwsza sieć społecznościowa stworzona z myślą o wirtualnej rzeczywistości, z której skorzystać mogą użytkownicy wszystkich systemów VR dostępnych obecnie na rynku.

Koncepcja jest bardzo prosta i ciężko nawet rozpisać się na jej temat. Wyobraźcie sobie, że vTime to aplikacja polegająca na tym, że każdy z goglami VR na głowie może wygenerować sobie w niej „wirtualny pokój”, który oczywiście nie wygląda jak pokój, tylko piękny krajobraz i zaprosić do niego swoich znajomych, którzy też mają gogle VR na głowie i chcą się z wami spotkać w wirtualu i pogadać bez wychodzenia z domu.

I… w sumie to tyle.

Może nieco bardziej ekscytującym faktem jest to, że vTime dostępny jest na wszystkie platformy VR, czyli: Gear VR, Oculusa, Vive’a i Google Cardboard, co oznacza, że nowa sieć społecznościowa dla entuzjastów VR będzie dostępna dla wszystkich entuzjastów VR, co jest całkiem sprytnym posunięciem. Ciekawe czy, a jeśli tak to kiedy i kto kupi vTime? Jak myślicie?

Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.