Xiaomi Mi Note 2 pojawi się aż w trzech wersjach

Już wkrótce na rynku ukaże się druga generacja phabletów Xiaomi Mi Note. Z przecieku opublikowanego przez Shenzen Digital Technology wynika, że chiński producent planuje wydać Mi Note w trzech różnych wersjach!

Podstawowy model Xiaomi Mi Note 2 ma mieć pojedynczy obiektyw z tyłu, oferować wysoką jakość odtwarzanego dźwięku oraz funkcję szybkiego ładowania. Drugi wariant ma mieć dodatkowy obiektyw z tyłu i oferować „jeszcze szybsze ładowanie”. Trzeci, highendowy model ma mieć zakrzywiony ekran, dwa obiektywy z tyłu i ma ładować się w mgnieniu oka.

Xiaomi jak widać wzoruje się tutaj na bardziej doświadczonej konkurencji, która już dawno zorientowała się, że bardziej opłaca się wypuścić kilka modeli tego samego telefonu, dając tym samym większy wybór swoim użytkownikom. Xiaomi Mi Note 2 ma pojawić się na rynku w trzecim kwartale 2016, który zaczyna się już za miesiąc.

Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.