Zobaczcie Watch Dogs 2 w akcji

Jest pierwszy gameplay i data premiery gry.

Druga część gry zabierze nas do słonecznego San Francisco. To tu rozwija się tajna organizacja DedSec, która zamierza ośmieszyć i obalić skorumpowaną korporację. Głównym bohaterem gry jest Marcus Holloway, niesamowicie zdolny haker, który razem z innymi haktywistami będzie odkrywał spiski i odkrywał tajemnice wielkich przedsiębiorstw przed mało uświadomionym społeczeństwem.

Pod względem gameplay możemy liczyć na dużo większą swobodę. Ubisoft obiecuje, że stworzony świat będzie bardziej interaktywny – przykładowo będziemy mogli hakować nie tylko uliczne światła, ale wszystkie pojazdy, co daje większe możliwości strategiczne. Na zwiastunie widać też wyraźnie najbardziej gorące trendy współczesnych technologii – wirtualną rzeczywistość, druk 3D, drony.

Producent zamierza rozwijać też pomysł otwartego trybu sieciowego. Teoretycznie Watch Dogs 2 skupia się na kampanii dla jednego gracza, ale w świecie gry przebywać też będą inni użytkownicy. Będziemy mogli przywitać się z nimi i zaprosić do współpracy.

Watch Dogs 2 zmierza na konsole nowej generacji i komputery PC. Data premiery zaplanowana jest na 15 listopada br.