Zungle: okulary przeciwsłoneczne i słuchawki w jednym!

Na Kickstarterze znów pojawił się na tyle ciekawy pomysł, że na pewno chcielibyście o nim usłyszeć. Pomysł ten nazywa się Zungle Panther i w skrócie polega na tym, że ktoś postanowił wsadzić bezprzewodowe słuchawki do okularów przeciwsłonecznych. Idealny pomysł na lato.

Żeby było jeszcze ciekawiej i jakkolwiek praktycznie, twórcy Zungli (bo kto nam zabroni od razu lekko spolszczyć nazwę sprzętu, który jeszcze nie powstał?) zdecydowali się na słuchawki z kostnym przewodnictwem dźwięku. To stosunkowo nowy pomysł, który w okularach ma o tyle sens, że jest o wiele wygodniejszy od tradycyjnych słuchawek (jeśli chcielibyśmy umieścić je w okularach), ale cierpi na tym jakość dźwięku.

Czas pracy na baterii też nie jest za bardzo oszałamiający: po 4 godzinach słuchania muzyki, Zungle trzeba podłączyć na godzinę do ładowarki. Ale bajer jest. Dlatego projekt został już ufundowany. Po więcej informacji odsyłamy was na oficjalną stronę projektu na Kickstarterze: https://www.kickstarter.com/projects/zungle/zungle-wear-the-beats

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.