BlackBerry zapowie nowe smartfony w przyszłym tygodniu?

Od dłuższego czasu spodziewano się, że BlackBerry pracuje już nad nowymi smartfonami. Wkrótce powinniśmy poznać oficjalne wiadomości w tym temacie.

John Chen, CEO BlackBerry, na dzisiejszej konferencji w Nowym Jorku zapytany o przecieki w sprawie nowych smartfonów odparł, że BlackBerry to więcej niż producent urządzeń, a temat prezentacji poświęcony jest usługom firmy. Jednak już w przyszłym tygodniu BlackBerry zamierza zorganizować kolejną konferencję i to właśnie na niej mamy spodziewać się zapowiedzi nowych słuchawek. Nie wiemy jedynie czy producent przedstawi szczegóły na temat smartfonów, czy jedynie przedstawi ogólny plan wydawniczy do końca roku.

Według plotek w produkcji są przynajmniej dwa smartfony – BlackBerry Neon, który może być rebrandowanym Alcatelem Idol 4 oraz 5,5-calowy BlackBerry Argon z 4 GB RAM-u i 21-megapikselowym aparatem.

0
Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.