Call of Duty: Black Ops III – Descent już dostępny na PS4

Zupełnie nowy pakiet DLC, Descent, zawiera cztery dynamiczne mapy dla trybu multiplayer, umiejscowione w egzotycznych sceneriach, oraz Gorod Krovi, czyli nowy rozdział historii opowiedzianej w trybie Zombie.

Call of Duty: Black Ops III Descent zawiera w sobie cztery nowe, multiplayerowe mapy, oferujące graczom nieprzerwaną akcję dziejącą się w kriogenicznym więzieniu, wiosce wikingów, arenie walk ogromnych robotów oraz zrekonstruowanej, rzymskiej willi:

  • Empire: Ulubiona mapa fanów, Raid powraca, przerobiona na klasyczną, średnich rozmiarów arenę, w której akcja rozgrywa się na terenie autentycznej, rzymskiej willi, gdzie klasyczna struktura znanej mapy łączy się z nowymi mechanikami rozgrywki Black Ops III.
  • Berserk: Wioska wikingów, w której czas zatrzymał się dawno temu, będzie skłaniała graczy do walk w zamieci śnieżnej o panowanie nad centralnym punktem mapy. Ta średnich rozmiarów arena składa się głównie z drewnianych budynków, zabójczych skalnych wypiętrzeń oraz ciasnych przejść.
  • Cryogen: Zlokalizowany daleko na Morzu Martwym, odizolowany kompleks trzymał jednych z największych złoczyńców w zamarzniętych izolatkach. Wieżyczki strażnicze wznoszą się ponad niewielką, okrągłą areną, na którejkluczem do zwycięstwa będzie szaleńcza walka pełna biegania po ścianach.
  • Rumble: Gracze walczyć będą pomiędzy większymi od ludzi mechanicznymi wojownikami na tej średnich rozmiarów mapie, która przeniesie najbardziej dynamiczne walki do jej centralnej części, do której gracze będą musieli przebić sobie drogę pomiędzy padłymi mechami i fajerwerkami.

Descent przeniesie także graczy do alternatywnej wersji Stalingradu w najnowszym rozdziale Origins – fabuły trybu Zombie, noszącej tytuł Gorod Krovi. Będą oni musieli stawić czoło chordzie zmechanizowanych zombie oraz unikać ognia spadającego z góry, wprost z paszczy smoka, a wszystko to w bitwie szalejącej na zgliszczach ojczyzny Nikolaia. Gorod Krovi dostarczy wstrząsających przeżyć związanych z zombie, wszystko za sprawą nowych, przerażających przeciwników, ekscytujących

mechanizmów rozgrywki oraz wachlarza nowych broni przeciwko nieumarłym.

Descent jest już dostępne na PlayStation 4 w niższej cenie dla posiadaczy Call of Duty: Black Ops III DLC Season Pass, który zawiera także cztery pakiety map przewidywane do końca roku jako część pakietu zniżkowego dostępnego w normalniej cenie $49,99. Kupno DLC z pakietem map, zawierającym także Descent, wiązało się będzie z kosztem $15.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.