Drony w formie statków z Gwiezdnych Wojen

Każdy fan Star Wars oddałby życie za możliwość pilotowania Sokoła Millenium... Namiastkę takiej przyjemności da Wam także dron, który wygląda zupełnie jak miniaturowa kopia statku.

Propel RC, amerykański producent zabawek, zapowiedział najnowszą kolekcję dronów dedykowanych fanom Gwiezdnych Wojen. Do wyboru są cztery ikoniczne pojazdy: Sokół Millenium, skuter repulsorowy 74-Z, X-Wing i myśliwiec X-1 Advanced. Każdy z modeli jest ręcznie malowany i posiada unikalny numer.

Drony będą potrafiły rozpędzić się do 40km/h w zaledwie 3 sekundy. Zostaną także wyposażone w „lasery”, które pomogą w powietrznych bitwach. Co więcej śmigła pojazdów wykonane są z przeźroczystego plastiku, dzięki czemu mniej rzucają się w oczy, a w trakcie lotu na życzenie użytkownika mogą odtwarzać ścieżkę dźwiękową znaną z filmowej sagi. Liczba dronów ograniczona będzie do 15 tysięcy egzemplarzy jeśli zatem chcecie posiadać takie cudeńko w swojej kolekcji, warto już teraz złożyć rezerwacje. Trzeba jednak liczyć się w tym przypadku z wydatkiem rzędu 250-300 funtów

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.