Dziś premiera finałowej części Enigmatis!

Po pięciu latach od premiery bardzo dobrze przyjętej polskiej gry przygodowo-kryminalnej, mamy okazję poznać finał tej niezwykłej opowieści.

Po dramatycznych wydarzeniach w parku Ravenwood dwójka bohaterów powraca do Maple Creek w nadziei odnalezienie wskazówek, które pomogą im ustalić kierunek ucieczki demonicznego Kaznodziei. Dzięki sprytowi i nieustępliwości udaje im się odkryć ostateczny cel podróży upiornego przeciwnika – niedostępne góry na krańcu świata, gdzie w świątyni, wysoko na ośnieżonym zboczu spoczywa cel jego trwających milenia poszukiwań – sekret, który pozwoli mu przejąć władzę nad światem.

Gracze przeniosą się do podnóża gór Karakorum i będą mieli okazje zwiedzić m.in. górską świątynię, przełęcze, wykopaliska i krypty. Finałowa odsłona serii Enigmatis, to jeszcze bardziej zorientowana na akcję przygoda, które obfituje w wiele wymagających zagadek oraz sentymentalnych podróży do lokacji z poprzednich gier i możliwości obejrzenia ich z nowej perspektywy.

Gra jest już dostępna na PC w sklepie Arifex Mundi wcenie 42,95 zł. 11 sierpnia pojawi się na pozostałych platformach – Steamie, Androidzie, iOS, Windows Phone, komputerach z systemem Mac OS i Amazonie.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.