Flow trafia na Androida

W kwietniu firma Microsoft uruchomiła testową wersję usługi Flow, inspirowanej konkurencyjnym IFTTT. Miesiąc temu pojawiła się aplikacja kliencka na iOS-a, a teraz trafia ona na Androida. Na razie w wersji testowej.

Microsoft Flow wymaga służbowego lub szkolneog Konta Microsoft. Aplikacja pozwala na łatwe tworzenie skryptów wykonywanych w zależności od zdarzenia, na przykład wyświetlić powiadomienie jak ktoś zatweetuje na dany temat czy umieścić na Dropboksie zdjęcie, które właśnie opublikowaliśmy na Instagramie czy wysłać maila w momencie, gdy dana firma opublikuje coś na Facebooku czy… no właśnie, możliwości jest naprawdę wiele.

Flow na razie nie funkcjonuje jeszcze jako ukończony produkt, a aplikacja kliencka na Androida obsługuje na razie tylko usługi Slack, Twitter, Facebook, Instagam, OneDrive, Dropbox, Office i SharePoint.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.