iPhone 7 bez wariantu 16 GB

16 GB pamięci wewnętrznej to zbyt mało na współczesne standardy - rozbudowane gry, pamięciożerne aplikacje, muzyka czy w końcu filmy w rozdzielczości 4K. Wygląda na to, że Apple w końcu zdał sobie z tego sprawę.

Chociaż dane przechowywać możemy także w chmurze, większość użytkowników preferuje jednak zapis w lokalnej pamięci smartfona. Według źródeł The Wall Street Journal następny flagowiec Apple’a pozbawiony będzie wariantu 16 GB, który do tej pory był najmniej pojemną z dostępnych opcji. Prawdopodobnie zatem najtańszym wariantem kolejnego iPhone’a będzie 32 GB – opcja, której w aktualnej generacji iPhone’ów nie była dostępna. Nadal nie wiadomo jednak na jaką pojemność maksymalną zdecyduje się producent.

Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się we wrześniu – wówczas najprawdopodobniej Apple zapowie oficjalnie następcę iPhone’a 6.

Źródło: Pocket-lint.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.