Kamera GoPro przeleżała rok na dnie morza

5 lipca Francis Darracott obchodził swoje urodziny wędkując z rodziną niedaleko plaży w Lake Pier w Anglii. Ryby nie udało mu się złowić, za to wyciągnął z wody o wiele ciekawsze znalezisko.

Ku wielkiemu zaskoczeniu Francis Darracott wyciągnął z wody kamerkę GoPro HERO 3. Mimo wodoodpornego etui po tak długim czasie przebywania w wodzie kamera nie nadawała się już do użytku. Po oczyszczeniu urządzenia w domu okazało się jednak, że karta microSD nie została zrujnowana. Mężczyźnie udało się odzyskać ostatnie minuty z nagrania, kiedy to kamera wypadła wcześniejszemu użytkownikowi do morza. Przez półtorej godziny na filmie nic się nie dzieje, dopiero w ostatnich minutach urządzeniem zainteresował się krab i to właśnie dzięki niemu filmik zdobył internetową sławę. Rozgłos pomógł też odnaleźć prawowitego właściciela kamery.

Powiązane treści:

Kamera sportowa Sony – wybierz najlepszą z naszego rankingu kamer

Źródło: Digitaltrends.com
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.