Kamerka sferyczna od Goclever za mniej niż 800 zł

Kamerka sferyczna od Goclever za mniej niż 800 zł

Rynek kamer sportowych został już wypełniony GoPro i tańszymi odpowiednikami. Ale na polu kamer sferycznych producenci wciąż jeszcze mają sporo do powiedzenia. Ciekawą alternatywą dla osób z mniej zasobnym portfelem, interesujących się filmami VR czy po prostu panoramicznymi zdjęciami może być najnowsza kamerka Goclever.

Goclever Extreme 360 została wyposażona w dwa obiektywy typu fisheye, z których każdy rejestruje obraz w zakresie 220-stopni (w połączeniu ze sobą tworzą one spójny klip 360-stopniowy). Materiał nagrywany jest w rozdzielczości Full HD i 30 kl/s, natomiast zdjęcia panoramiczne wykonywane są w rozdzielczości 3008 x 1504 piksele.

Nagrane filmy można bezpośrednio opublikować na Facebooku lub Youtube. Integracja przez Wifi ze smartfonem pozwala też użyć go jako zdalnego pilota kamery. Mimo niewygórowanej ceny 799 złotych* w zestawie znajdziemy także kilka przydatnych akcesoriów – giętki statyw, uchwyt na kierownicę, uchwyt na kask oraz uchwyt płaski, przyklejany do gładkich powierzchni.

*- cena po okresie promocyjnym wyniesie 899 zł.