Konta Pokemon Go są sprzedawane na eBay…

Dla niektórych graczy przyjemnością jest dochodzenie do wszystkiego samemu, inni z kolei wolą mieć od razu podane na tacy. Najlepsi potrafią na grach MMO nieźle zarobić sprzedając podlevelowane konta czy inne bonusy.

Temu trendowi nie oparły się także Pokemony, co jest dość zrozumiałe. W końcu by być najlepszym trenerem należy poświęcić grze nie tylko czas, ale także własne mięśnie wyszukując w okolicy stworki. Od premiery gry nie minęły jeszcze dobre dwa tygodnie, a najgorliwsi gracze już postanowili odsprzedać swoje konta. Na eBay’u znaleźć można już aukcje,w których za konto na poziomie 20 płaci się nawet i po 500 Euro…

Z ciekawości zajrzałam na rodzime Allegro i tu także gracze zaczęli już oferować swoje umiejętności – za wykluwanie jajek (by wyhodować własnego Pokemona należy przebyć trasę 2, 5 lub 10 km) przykładowo życzą sobie od 2,50 zł w górę. Za konto na poziomie 20 zaś zapłacimy powyżej 300 zł.

Niantic Labs przypomina jednak, że handel kontami czy przedmiotami w grze jest zabroniony i osoby, które będą logować się z użyciem innych loginów powinny liczyć się z blokadą konta.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.