myPhone 3210 do kupienia w Biedronce za 59,90!

Telefon wraz z zestawem tuBiedronka będzie dostępny w popularnym dyskoncie od 7 lipca. myPhone 3210 to całkiem niezły sprzęt dla każdego, kto poszukuje nowego telefonu w bardzo niewygórowanej cenie.

myPhone 3210 jest klasycznym telefonem komórkowym, oferującym praktyczne rozwiązania. Wyposażony w wyświetlacz LCD o przekątnej 1.8 cala, zapewnia przejrzyste menu. Duże podświetlane klawisze z funkcją podpowiedzi głosowych, podnoszą komfort w trakcie codziennego użytkowania.

Wbudowana bateria o mocy 800 mAh pozwala na czuwanie telefonu nawet przez 9 dni. Funkcja Dual SIM daje możliwość korzystania z dwóch numerów jednocześnie. Umieszczony w tylnej części obudowy aparat fotograficzny VGA, umożliwia uwiecznienie ulubionych chwil z bliskimi.

myPhone 3210 wyposażony został w dodatkowe funkcje, które podnoszą komfort w trakcie codziennego użytkowania. Na pokładzie urządzenia znaleźć można latarkę, odtwarzacz audio, dyktafon, radio FM oraz Bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z innymi urządzeniami.

Model dostępny jest z trzema kolorami detali: niebieski, czerwony, czarny. Sprzedaż rusza 7 lipca w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce. myPhone 3210 będzie dostępny ze starterem tuBiedronka za 59 zł.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.