myPhone 3210 do kupienia w Biedronce za 59,90!

Telefon wraz z zestawem tuBiedronka będzie dostępny w popularnym dyskoncie od 7 lipca. myPhone 3210 to całkiem niezły sprzęt dla każdego, kto poszukuje nowego telefonu w bardzo niewygórowanej cenie.

myPhone 3210 jest klasycznym telefonem komórkowym, oferującym praktyczne rozwiązania. Wyposażony w wyświetlacz LCD o przekątnej 1.8 cala, zapewnia przejrzyste menu. Duże podświetlane klawisze z funkcją podpowiedzi głosowych, podnoszą komfort w trakcie codziennego użytkowania.

Wbudowana bateria o mocy 800 mAh pozwala na czuwanie telefonu nawet przez 9 dni. Funkcja Dual SIM daje możliwość korzystania z dwóch numerów jednocześnie. Umieszczony w tylnej części obudowy aparat fotograficzny VGA, umożliwia uwiecznienie ulubionych chwil z bliskimi.

myPhone 3210 wyposażony został w dodatkowe funkcje, które podnoszą komfort w trakcie codziennego użytkowania. Na pokładzie urządzenia znaleźć można latarkę, odtwarzacz audio, dyktafon, radio FM oraz Bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z innymi urządzeniami.

Model dostępny jest z trzema kolorami detali: niebieski, czerwony, czarny. Sprzedaż rusza 7 lipca w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce. myPhone 3210 będzie dostępny ze starterem tuBiedronka za 59 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.