myPhone Flip za 119 zł trafi do Biedronki w tym tygodniu

Co tu dużo pisać - w sieci sklepów Biedronka pojawi się kolejny, bardzo tani telefon, z którego będzie można dzwonić i wysyłać wiadomości SMS. Do tego będzie to telefon z klapką, czyli obiekt westchnień sprzed 10 (albo i więcej lat). Oto myPhone Flip.

Telefon wyposażony został w kolorowy 2.2-calowy wyświetlacz, zapewniający czytelną czcionkę i duże ikony. Podświetlane klawisze dodatkowo ułatwiają codzienne użytkowanie telefonu. Aparat fotograficzny umieszczony został w tylnej części obudowy i… tyle dowiedzieliśmy się z oficjalnej informacji prasowej.

W razie potrzeby istnieje możliwość rozbudowy pamięci telefonu za pomocą karty microSD do 8GB. myPhone Flip wyposażony został w baterię, która zapewnia 240 godzin działania urządzenia (jej pojemność niestety pozostaje tajemnicą). Telefon posiada kilka dodatkowych funkcji, które ułatwiają codzienną pracę: przycisk SOS, latarka, odtwarzacz audio, radio FM, zegar, budzik, kalkulator oraz kalendarz.

Sprzedaż rusza 14 lipca w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce. myPhone Flip będzie dostępny ze starterem Tu Biedronka za 119 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.