myPhone Flip za 119 zł trafi do Biedronki w tym tygodniu

Co tu dużo pisać - w sieci sklepów Biedronka pojawi się kolejny, bardzo tani telefon, z którego będzie można dzwonić i wysyłać wiadomości SMS. Do tego będzie to telefon z klapką, czyli obiekt westchnień sprzed 10 (albo i więcej lat). Oto myPhone Flip.

Telefon wyposażony został w kolorowy 2.2-calowy wyświetlacz, zapewniający czytelną czcionkę i duże ikony. Podświetlane klawisze dodatkowo ułatwiają codzienne użytkowanie telefonu. Aparat fotograficzny umieszczony został w tylnej części obudowy i… tyle dowiedzieliśmy się z oficjalnej informacji prasowej.

W razie potrzeby istnieje możliwość rozbudowy pamięci telefonu za pomocą karty microSD do 8GB. myPhone Flip wyposażony został w baterię, która zapewnia 240 godzin działania urządzenia (jej pojemność niestety pozostaje tajemnicą). Telefon posiada kilka dodatkowych funkcji, które ułatwiają codzienną pracę: przycisk SOS, latarka, odtwarzacz audio, radio FM, zegar, budzik, kalkulator oraz kalendarz.

Sprzedaż rusza 14 lipca w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce. myPhone Flip będzie dostępny ze starterem Tu Biedronka za 119 zł.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.