Najnowsze plotki nie ucieszą posiadaczy HTC Vive

HTC Vive zadebiutował w kwietniu br. w cenie 800 dolarów. Na ten moment jest to największy konkurent Oculus Rifta i urządzenie, które posiada najlepszą specyfikację. W kwestii komfortu użytkowania mogłoby być jednak lepiej...

HTC Vive waży 555 gramów – więcej od Oculus Rifta (470 g) ale mniej od PlayStation VR (640 g). Według najnowszych doniesień tajwański producent szykuje już jednak odchudzoną wersję gogli, która powinna zwiększyć ergonomię urządzenia. Plotka pochodzi od analityka, który spotkał się z przedsiębiorstwem dostarczającym HTC części – dokładnie opasek na głowę do gogli VR. Firma zdradziła, że nowa wersja gogli pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.

HTC Vive nie otrzymają jednak lepszych parametrów – zmianie ulegnie jedynie design i waga urządzenia. Spodziewamy się, gogle mogą otrzymać wygodniejsze pianki wyścielające wnętrze czy paski mocujące całość na głowie. Co nie zmienia jednak faktu, że osoby, które zakupiły już HTC Vive mogą poczuć się nieco oszukane.

0
Źródło: Digitaltrends.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.