Nawet Kawasaki robi już elektryczne deskorolki

Kawasaki – japoński producent pojazdów wprowadza na polski rynek Hoverboard KX-PRO - pierwszy z nowej kolekcji mobilnych pojazdów dla aktywnych. Na elektrycznej desce Kawasaki przemierzymy nie tylko chodniki, place czy bulwary lecz także będziemy mogli zapuścić się w bardziej niedostępny teren.

Hoverboard od Kawasaki gwarantuje wytrzymałą i solidną konstrukcję, wykonaną z materiałów o podwyższonej wytrzymałości. Użyta technologia zapewnia dynamiczną samostabilizację ułatwiającą balansowanie ciałem.

Wygodę jazdy zapewnią szerokie opony o rozmiarze 6,5 cala, natomiast za dynamikę odpowiadają dwa silniki, każdy o mocy 250 W. Rozrywka ta jest możliwa dla każdego, kto nie przekroczy wagi 100 kg.

Wymienny akumulator zapewnia przejechanie 20 km dystansu. Hoverboard rozpędzimy się do maksymalnej prędkości 15 km/h. Deska posiada także wyjątkowe możliwości jazdy w terenie – możemy wjechać nią na 30 stopniowe wzniesienia. W odkrywaniu nieprzetartych szlaków pomoże także spory 11 cm prześwit, dzięki któremu nie musimy ograniczać się do jazdy po wyznaczonych trasach. Zastosowana klasa wodoszczelności IP54 pozwoli użytkować deskę Hoverboard KX-PRO bez obawy o jej zniszczenie na wskutek zabrudzeń, pyłów, kurzowi czy zachlapaniu.

Czas potrzebny do pełnego naładowania wynosi zaledwie 3 godziny, status naładowania baterii sygnalizuje nam skuteczna dioda LED. Kawasaki zapowiada, że to dopiero początek, jeśli chodzi o tego typu gadżety.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.