Pokemon Go już wkrótce pozwoli na wymianę Pokemonów

Najpopularniejsza gra mobilna (może oprócz starego, dobrego Węża z Nokii), fenomen społeczny i gorący temat dla mediów: oto mobilna gra Pokemon Go, której twórcy obiecują, że już wkrótce dodadzą do niej nowe opcje. Jakie?

Co prawda oficjalna premiera Pokemon Go na terenie Europy została zaplanowana na 30 lipca, ale fani Pokemonów postanowili nie czekać na oficjalny dostęp do aplikacji na swoje smartfony i pobierają ją z nieoficjalnych źródeł (przy okazji: niektóre nieoficjalne wersje aplikacji zainfekowane są koniem trojańskim, także zwróćcie uwagę na to, co pobieracie), żeby… w sumie obecna wersja gry sprowadza się do tego, że biegamy ze swoim telefonem po mieście i łapiemy dzikie pokemony.

Gdzie te pojedynki? Gdzie opcja wymieniania się Pokemonami z innymi graczami? John Hanke, CEO firmy Niantic, która przygotowała grę dla Nintendo uspokaja, że nowe funkcje pojawią się w grze już niebawem, zaczynając właśnie od możliwości wymieniania się ze znajomymi Pokemonami. Hanke nie chciał niestety zdradzić konkretnej daty, ale coś nam mówi, że przy tak ogromnym sukcesie, gra otrzymała najwyższy priorytet.

Źródło: theverge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.