PokeVision pomoże Ci znaleźć Pokemony w Twojej lokalizacji

W Pokemon Go widzimy tylko fragment mapy, na której się znajdujemy. Łapanie Pokemonów jest o tyle trudne, że pokazują się one dopiero w momencie, gdy znajdziemy się w ich bliskim zasięgu. W praktyce zatem możemy przejść setki kilometrów zanim natrafimy na brakującego stworka. Na szczęście jest na to rada.

PokeVision to interaktywna mapa dostępna w przeglądarce internetowej, która po wskazaniu przez nas lokalizacji, wyszukuje wszystkie dostępne w okolicy Pokemony. Co więcej przy każdym stworku znajdziemy także licznik czasu, który podpowie nam kiedy dany stworek zniknie – ot tak, żebyśmy nie musieli biegać bezsensu. Narzędzie przydatne będzie zwłaszcza w szukaniu najbardziej unikalnych Pokemonów, które pojawiają się na mapie gry bardzo rzadko. Aplikacja działa nawet wówczas, gdy serwery Pokemon Go odmawiają współpracy. Miłego polowania!

0
Źródło: VG24/7.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.