Powstanie film z Pokemonami i żywymi aktorami

Według najnowszych plotek wytwórnia Legendary Entertainment wywalczyła prawa do stworzenia filmu, w którym wystąpią kolorowe potworki Nintendo i żywy aktorzy.

W ciągu ostatnich 20 lat mogliśmy podziwiać w kinie 18 pełnometrażowych filmów z Pokemonami w roli głównej. Wszystkie jednak przypominały telewizyjny serial – były w całości animowane. Na fali popularności Pokemon Go, która rozgrywa się w rozszerzonej rzeczywistości wytwórnia Legendary Entertainment rzekomo planuje stworzyć film, w którym Pokemony zagoszczą w fizycznym świecie i wystąpią obok prawdziwych aktorów.

Hollywood Reporter donosi ponadto, że scenariusz ma obracać się wokół Detektywa Pikachu – growego spinn-offa serii na Nintendo 3DS, w którym najsłynniejszy żółty Pokemon potrafi mówić i rozwiązywać zagadki. Co ciekawe według serwisu o prawa do sfilmowania Pokemonów walczył także… Netflix.
Produkcja ma ruszyć już w przyszłym roku.
0
Źródło: Pocket-lint.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.