Prisma już na Androidzie!

Prisma podbiła serca użytkowników iPhone'ów kilka tygodni temu. Aplikacja przekształcająca zdjęcia w obrazy inspirowane różnymi stylami w sztuce jest już dostępna także w Google Play.

Do tej pory tylko nieliczni użytkownicy Androida mogli pobrać aplikację, gdyż znajdowała się w fazie zamkniętej bety. Od dzisiaj jednak możecie ją bezpłatnie pobrać z Google Play. Niestety pierwsze komentarze użytkowników sugerują, że appka nie radzi sobie najlepiej na nowym systemie – zdjęcia przerabiane są bardzo wolno (z mojego doświadczenia wynika, że trzeba czekać około 5-10 minut). Być może zatem wkrótce doczekamy się aktualizacji aplikacji.

W porównaniu do innych aplikacji graficznych wykorzystujących algorytmy w celu zastosowania filtrów, Prisma korzysta ze sztucznej inteligencji, co sprawia, że efekt końcowy przypomina obraz namalowany ludzką ręką.

0
Źródło: Google Play
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.