Samsung Galaxy Note 7 na oficjalnych zdjęciach

Wiemy już dokładnie, jak będzie wyglądał nowy phablet koreańskiego producenta. Przy okazji ostatecznie potwierdzona też została jego nazwa.

Dzięki obrazom opublikowanym przez Evana Blassa wiadomo już nie tylko to, jak wyglądać będzie Samsung Galaxy Note 7 zarówno z przodu, jak i z tyłu, ale także to, w jakich odcieniach kolorystycznych będzie sprzedawany. Oprócz czarnej (Black Onyx) i srebrnej wersji (Silver Titanium) dostępna będzie także nowa, niezwykła odmiana srebrno-błękitna, nosząca nazwę Blue Coral.

Zdjęcia tylnej ścianki potwierdzają przy tym raz jeszcze, że Samsung zdecydował się pominąć oznaczenie Note 6. Z Note 5 przeskakujemy zatem od razu do Note 7, przy czym być może forsowana będzie pisownia bez spacji – Note7, tak jak to widać na tylnej ściance.

Zdjęcia z przodu i zdjęcia z tyłu potwierdzają także mocno wygięte brzegi telefonu, niezależnie od tego, czy są to brzegi ekranu, czy też korpusu.

Źródło: Twitter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.