Samsung pracuje nad 7-calowym smartfonem?

Niedawno Samsung zapowiedział następcę Galaxy J1, który charakteryzować się będzie m.in. diodą Smart Glow. Okazuje się jednak, że nie jest to ostatnie urządzenie z tej serii, które powinno zadebiutować w najbliższym czasie.

Znany leakster Evan Blass ujawnił, że Samsung pracuje nad modelem Galaxy J Max, który w pewnym sensie ma zatrzeć granicę między tabletem, a smartfonem. Urządzenie charakteryzować się ma bowiem olbrzymią – jak na smartfony – przekątną ekranu, wynoszącą aż 7 cali. Oprócz miejsca na drugą kartę SIM możemy także liczyć na łączność LTE.

Zdrowy rozsądek podpowiada nam, że 7-calowy smartfon nie będzie ergonomiczny. Zaobserwowaliście, by ktokolwiek dzwonił dziś z tabletów? Ale z drugiej strony producenci nie inwestowaliby w ekrany o dużych przekątnych, gdyby nie było odpowiedniego popytu. W ostatnim czasie na rynku pojawiło się chociażby Xiaomi Mi Max z 6,4-calowym ekranem.

Źródło: Phonearena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.