Sound Blaster Omni Surround 5.1: zewnętrzna karta dźwiękowa

Sound Blaster Omni Surround 5.1. marki Creative to zewnętrzna karta dźwiękowa. Karta jest zarówno łatwa w instalacji, ma niewielkie rozmiary jak i estetyczny wygląd a co najważniejsze posiada dużą liczbę portów oraz rozszerzeń. Jest szczególnie użyteczna dla posiadaczy laptopów, bo jak wiemy wymiana w nich karty dźwiękowej jest często niemożliwa.

Wbudowany dwukanałowy mikrofon zapewnia czysty dźwięk podczas komunikacji głosowej oraz technologia dźwięku SBX Pro Studio, a także wzmacniacz słuchawkowy o impedancji 600 omów sprawiają, że Sound Blaster Omni Surround 5.1 jest doskonały dla każdego użytkownika pragnącego znacznie ulepszyć dźwięk z komputera PC lub Mac.

Zewnętrzna karta dźwiękowa jest również strzałem w dziesiątkę dla graczy! Dzięki technologii Scout mode będą mogli usłyszeć przeciwników z większej odległości, co zapewni ogromną przewagę taktyczną.

Cena karty zewnętrznej Sound Blaster Omni Surround wynosi 299 PLN.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.