Sound Blaster Omni Surround 5.1: zewnętrzna karta dźwiękowa

Sound Blaster Omni Surround 5.1. marki Creative to zewnętrzna karta dźwiękowa. Karta jest zarówno łatwa w instalacji, ma niewielkie rozmiary jak i estetyczny wygląd a co najważniejsze posiada dużą liczbę portów oraz rozszerzeń. Jest szczególnie użyteczna dla posiadaczy laptopów, bo jak wiemy wymiana w nich karty dźwiękowej jest często niemożliwa.

Wbudowany dwukanałowy mikrofon zapewnia czysty dźwięk podczas komunikacji głosowej oraz technologia dźwięku SBX Pro Studio, a także wzmacniacz słuchawkowy o impedancji 600 omów sprawiają, że Sound Blaster Omni Surround 5.1 jest doskonały dla każdego użytkownika pragnącego znacznie ulepszyć dźwięk z komputera PC lub Mac.

Zewnętrzna karta dźwiękowa jest również strzałem w dziesiątkę dla graczy! Dzięki technologii Scout mode będą mogli usłyszeć przeciwników z większej odległości, co zapewni ogromną przewagę taktyczną.

Cena karty zewnętrznej Sound Blaster Omni Surround wynosi 299 PLN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.