Surface Hub strzałem w dziesiątkę?

Microsoft niedawno wprowadził do sprzedaży nowy rodzaj komputera, a więc wiszący na ścianie wielki ekran dotykowy przeznaczony do sal konferencyjnych. Głupi pomysł? Klienci twierdzą inaczej.

Surface Hub to wielki ekran dotykowy, który ma na celu usprawnienie pracy grupowej i grupowych wideokonferencji. Urządzenie pojawiło się z dużym opóźnieniem i jest dość drogie: 55-calowa wersja kosztuje 9 tys. dol., a 84-calowa aż 22 tys. dol.

Opóźnienia i wysokie ceny nie wpłynęły jednak na zainteresowanie firm w sposób negatywny. Wręcz przeciwnie: Surface Hub okazał się hitem, a Microsoft nie nadąża z produkcją tych urządzeń by zaspokoić popyt.

Nadal jednak nie wiemy ile właściwie tych urządzeń wyprodukowano. Niewykluczone, że to „wyprzedzające podaż zainteresowanie” wynika z niewielkiej ilości Surface Hubów, które zdążyły wyjechać z fabryki…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.